Realizace e-shopu v Shoptet.cz

Shoptet.cz je skvělé řešení jak z pohledu ceny, tak kvality. Jeho prvenství v počtu realizovaných e-shopů na našem trhu není náhoda. Přestože jde o tzv. „krabicové“ řešení, díky rozsáhlým možnostem v nastavení, si zde můžete vytvořit obchod téměř na míru.

  • vytvořím e-shop,
  • optimalizuji jej podle vašeho přání,
  • vytvořím bannery,
  • e-shop náplním produkty,
  • otextuji,
  • po realizaci zůstanu v kontaktu
  • pokud nebudete mít následně na administraci obchodu čas nebo chuť, obstarám vše potřebné za vás, včetně komunikace se zákazníky.

Zhotovení e-shopu může zabrat hodně času a pokud si s nastavením navíc nevíte rady, je to zbytečná brzda k realizování vašich snů. Já se v prostředí se velmi dobře orientuji, jsem kreativní, umím se vcítit do svých klientů i samotných zákazníků a pracuji s maximální pečlivostí. Zrealizuji váš e-shop a po jeho předání zůstanu s vámi v kontaktu pro případ, že by bylo potřeba ještě něco doladit nebo zkonzultovat.

Detaily jsou důležité

Upoutejte pozornost zákazníka od prvního okamžiku a nezapomeňte, že kromě vizuálu, je potřeba zajistit i hladký a přehledný proces samotného nákupu.

On-line zákazník oproti tradičnímu, se kterým se setkáváme osobně, je mnohonásobně přísnější a nekompromisní. V kamenném obchodě na zákazníka působí mimo prostředí obchodu také teplo/chlad, vůně, světlo/tma a hlavně osobní šarm obchodníka společně s přístupem, díky kterému si nakonec může koupit i to, pro co vůbec nepřišel.

U on-line zákazníka jsou možnosti, jak jej zaujmout, velmi omezené. Odejít z e-shopu doslova na jedno kliknutí, je velmi snadné. Proto první vteřiny návštěvy rozhodují o všem a z 99 % se můžete spolehnout, že další šanci nedostanete

To, jak E-shop vypadá, je základ a první dojem, který vzhled stránek v zákazníkovi zanechá, je zásadní.