Jmenuji se Marika a jsem tady pro vás a vaše podnikání. Ráda a úspěšně lidem pomáhám, jak v jejich osobním, tak i v profesním životě. 

Virtuální asistenci, které se věnuji více než sedm let, kombinuji s vedením účetnictví. Díky tomu nabízím zcela výjimečný a komplexní business servis. 

Při práci denně využívám své široké znalosti, kreativní cítění, empatii, trpělivost a pečlivost. Velmi si zakládám na své diskrétnosti, objektivním pohledu, flexibilním přístupu a vstřícném jednání. Nechybí mi ani pozitivní pohled na svět a touha učit se novým věcem mě neustále posunuje jak profesně, tak i v osobním životě. 

Pokaždé, než příjmu novou nabídku, pečlivě zvažuji své časové možnosti a nasmlouvám si vždy jen tolik práce, kolik jsem schopná s maximální precizností a v rozumném termínu vykonat. 

Dovolte si, aby nastal čas, kdy se budete soustředit už jen na své podnikání a starosti o účetnictví s hromadou dalších úkolů necháte na mně. Veškerou komunikaci mezi námi, si můžeme nastavit zcela online

Osobně se s vámi ráda setkám ve Frenštátě pod Radhoštěm a v přilehlém okolí.

Pokud se mě chcete na něco zeptat nebo si se mnou chcete domluvit schůzku, vyplňte prosím níže Kontaktní formulář, případně mi napište email na info@smysluplnezit.cz.

Děkuji za váš čas a přeji vám úspěšný den.